صفحه اصلی |   نقشه سایت
 
 
 
   
 
 
 

     

نرم افزار BPMS و سیستم آرشیو فنی و مهندسی

BPMS و نرم افزار مدیریت انبار

انبار با سایر واحدهای یک مجموعه ارتباط نزدیکی دارد و قلب تپنده ایست که با بخش اعظم سرمایه سازمان درگیر است. از این رو یکپارچگی و ساماندهی درست اطلاعات و امکان ارتباط با سایر سیستم ها برای مدیریت این واحد ضروریست.

فرمهای مربوط به فرآیند انبارداری تابعی از نوع کاربری، موجودی انبار و قوانین هر سازمان و ... خواهد بود و طبعاً در نتیجه آن، سیستمی مورد نیاز است که قابلیت همپوشانی با فرآیندهای بومی سازمانی را داشته باشد و تغییر، انعطاف پذیری و رشد آن ، شکوفایی فرآیندهای مجموعه را امکان پذیرسازد.
مدیر برای دستیابی به هدف های از پیش تعیین شده ، باید بطور مستمر فرآیندهای مختلف انبار را بررسی نماید و پیوسته جهت بهبود و اصلاح فرآیندها بکوشد. همچنین آنچه موجب پیشرفت یک نهاد می شود، بهره گیری از تجربیات گذشته و تبدیل آن به دانشی کاربردی است که با توجه به جایگاه مهم انبار، به کار گیری دانشی صحیح می تواند در کوتاه مدت بازخورد مثبتی برای تمام بخش های مرتبط با فرآیند های انبار داشته باشد. بنابراین یک نرم افزار مطلوب انبار باید امکان ساخت و تجزیه و تحلیل چنین دانش بومی را در اختیار کارشناسان انبار قرار دهد .
سیستم مدیریت فرآیندهای کسب و کار (نرم افزار BPMS ) شرکت فراتحلیلگران ورجاوند با دارا بودن این ویژگیها، امکان طراحی سیستمی بهینه، انعطاف پذیر و مطابق نیاز سازمان را فراهم می سازد و با به کارگیری آن، می توان مدیریت و کدینگ کالا و انبارها، برنامه‌ریزی بهینه موجودی، مدیریت سفارش و شارژ انبار، مدیریت ضایعات، کنترل سهمیه مصرف، جابجایی کالا، انبار گردانی، تعدیلات موجودی و... را به انجام رسانید.
توسط ابزار مولد فرایند یا فرایند‌ساز می توان فرم هایی مانند فرم ورود کالا، خروج کالا ، فرم پیش فاکتور و ... را مطابق موجودی انبارها طراحی نمود. برای مثال می توان اقدام به تولید سندهای حسابداری نمود و آنها را به سیستم مالی ارسال کرد، که البته در صورتی که نرم افزار حسابداری، از خانواده ورجاوند باشد این کار با سهولت بیشتری انجام می پذیرد.
به کمک موتور گردش کار سناریوی حرکتی فرایند مطابق ساختار سازمانی ایجاد می گردد. برای مثال می توان روال بومی تایید خروج و یا ورود کالا را مشخص نمود.
با ابزار داشبورد مدیریتی و گزارش‌ساز می توان بسیار سریع، گزارش های پویا و متناسب با نیاز مجموعه تهیه نمود. همچنین در صورتی که در سیستم های دیگر، اطلاعات تعریف شده کالا، انبار و ... وجود داشته باشد، با توجه به توانایی سیستم BPM، امکان خواندن اطلاعات از سایر نرم افزارهای سازمان وجود دارد.

در حال حاضر برخی از مشتریان شرکت ورجاوند دارای فرایندهای انبار خاص و بومی که در سیستمهای استاندارد مشابه آن را ندیده اند یا حداقل میزان انطباق کمتری را مشاهده نمودند استفاده از نرم افزار BPMS را روشی ايده آل در جهت مدیریت انبار تشخصیص داده و به کمک ابزارهای BPMS روشی مناسب برای اجرای ایده های خود در نظر گرفته اند.

● تماس تلفنی:
اگر سوالی دارید کارشناسان فروش و مشاوره شرکت با شماره 22653367 الی 70 آماده پاسخگویی به شما هستند. همچنین برای دریافت مقاله "تعالی سازمانی با BPMS" اینجا را کلیک کنید. 

 
 
         
   

■ مقالات مرتبط با نرم افزار اتوماسيون اداري

■ مقالات مرتبط با BPMS

■ محصولات

● كاهش هزینه های سازمان با اتوماسيون اداری ● تعالی سازمانی با نرم افزار مدیریت فرایندهای کسب و کار ● نرم افزار مدیریت و آرشیو پیمان
● پارامترهای ارزیابی نرم افزار اتوماسیون اداری ● ریسکهای اجرای BPMS ● نرم افزار اتوماسیون اداری كتیبه
● تفاوت نرم افزار اتوماسیون اداري و نرم افزار BPMS ● BPMS و نسلهاي مختلف سيستمهاي مديريت اطلاعات ● نرم افزار BPMS (مدیریت فرایندهای کاری)
● گام به گام حرکت به سوی تعالی سازمانی بخش اول ● BPR چیست؟ ● نرم افزار مدیريت اسناد مهندسی EDMS
● گام به گام حرکت به سوی تعالی سازمانی بخش دوم ● DSS چیست؟ ● نرم افزار حسابداری مالی اُرُد
● گام به گام حرکت به سوی تعالی سازمانی بخش سوم ● BPMS و نرم افزار بایگانی و آرشیو فنی و مهندسی ● نرم افزار حسابداری خزانه‌داری اُرُد
● گام به گام حرکت به سوی تعالی سازمانی بخش چهارم ● BPMS و نرم افزار مدیریت خرید و تدارکات
● ارتباط نرم افزار اتوماسیون اداری كتيبه و سيستم مديريت گردش كار ● مزایا و معایب استفاده از نرم افزار BPMS نسبت به نرم افزارهای استاندارد
● راهكار استفاده از نرم افزار اتوماسيون اداري با پراكندگي جغرافيايي ● BPMS و سیستم مدیریت پروژه
● ارزیابی نیروی انسانی با نرم افزار اتوماسیون اداری ● چالش BPMS و برنامه نويسان
● نرم افزار اتوماسيون اداری رايگان ؟ ● تكامل نرم افزار MIS با نرم افزار BPMS
● مزایای اتوماسیون اداری - بخش اول : ساماندهی الگوهای مكاتبات ● خبرگي نرم افزار BPMS با Workflow خبره
● مزایای اتوماسیون اداری - بخش دوم : نظم‌دهي و نظارت بر ارتباطات ● استفاده از شبکه های عصبی یادگیر در Workflow خبره
● مزایای اتوماسیون اداری - بخش سوم : نظارت بر تكميل نامه ● ایجاد حافظه سازمانی با نرم افزار BPMS
● اتوماسیون اداری و سیستم انتشار اطلاعات (Replication) ● هرم تعالی سازمانی و نرم افزار BPMS
● تهیه شابلون فرایند جهت ارتباط نرم افزار BPMS و نرم افزار حسابداری
● نقش web service ها در يكپارچگي اطلاعات در نرم افزار BPMS خبره
● BPMS و سیستم مدیریت انبار
● BPMS و سیستم پیگیری فروش و CRM
● تفاوت داشبورد مدیریتی و گزارش با دید نرم افزار BPMS
● مثالهایی از ارتباط نرم افزار BPMS با زیرسیستمهای دیگر
● رادار چارت چیست؟ کاربرد رادار چارت در مدیریت پروژه

■ خدمات شبکه

■ ارتباط با مشتری

■ ابزارهای جانبی

راه اندازي و پشتیبانی شبكه درخواست دمو گزارش ساز
نصب و راه اندازی تجهیزات میکروتیک درخواست نمایندگی فرم ساز
  دریافت بروشور آشنایی با شركت  
  ارسال تيكت به واحد پشتيباني نرم افزار  
 
                                   

برخی مشتریان  ■

seprator                  
شركت ام جي اي كوتير ايليا Seprator فرادريا عرشه پژوهشگاه ملي اقيانوسي شناسي شركت گاما شركت نداي علم و صنعت شركت تهران جنوب پژوهش عمران راهوار شركت سازه كيفيت پايدار شركت كان آذين گروه وسام موتور
                 
شركت فرايندسازان انرژي موسسه نصب گستر ساحل سيمان خوزستان شركت آب و فاضلاب استان مركزي شركت سازه‌هاي صنعتي آذران شركت مديريت توليد برق مشهد شركت تهران گروه شركن مهندسي والا انرژي شركت مهندسين مشاور پژوهشهاي ساختماني ايران شركت ثامن سازه عرش
                 
شركت سوربن شمال شركت ماشين سازي ويژه قرارگاه خاتم(ص) ماكاروني رشد فرا تحقيق سپاهان شركت سرمايه گذاري مس شركت ساختماني ايستافر شركت ناورود موسسه عمران صنعت شركت سكوكار
                 

 

   
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شركت مهندسي نرم‌افزار فراتحليل‌گران ورجاوند می باشد